ЧИТАЙТЕ НОВИНКИ

Дата: 25.06.2024 14:35

Дорогі наші читачі !!!

У КЗ «Публічна бібліотека Великоплосківської сільської ради»

книжкова виставка «ЧИТАЙТЕ НОВИНКИ».

Казанська Ольга -  Зелена енергія

Питання щодо заощадження природних ресурсів – масштабне завдання для виживання людства. Що таке "зміна клімату"? Як вимірюється швидкість вітру? Чи залежить швидкість випаровування від розміру площі поверхні? Чому вам стає холодно, коли ваша шкіра волога? Книга надасть відповіді на ці та багато інших запитань. А прості експерименти допоможуть зрозуміти, як використовувати безкоштовні види енергії ефективно й з користю для людини та світу.

-Такі, як ми. Про тварин та їхні характери

Цю книжку надиктували тварини! Поки вони позували художниці й розповідали про себе, авторка записувала кожне слово. Тепер ви можете прочитати історії з життя ледачкуватого кота Моні, суворого леопарда Аджая або ж навіть загадкової п’явки Естель. Пізнаючи природу, пізнаєш себе. Тож пропонуємо поглянути на тварин як на особистостей та знайти в собі спільні з ними риси. І одного дня на зауваження "Ти повільний, як равлик" відповісти: “Ні, я зосереджений, як леопард!”
    Спостереження за поведінкою тварин і пізнання їхніх характерів допомагає дітям краще розуміти себе та інших людей. І ця збірка історій підтримає маленьких читачів на шляху щоденних відкриттів, адже її неймовірно харизматичні герої розповідають наукові факти про себе цікаво та з гумором.
    А доповнена реальність викличе захват і в дорослих: усі портрети тварин у книзі "оживають"!

Сила:
Тут тварини навчають людей

Девіз:
Кожен хвіст має свій хист!

Запрошуємо Вас в нашу книгозбірню.

Приємного знайомства з цікавими книгами !!!