Захід до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв у другій світовій війні.

Дата: 24.06.2024 15:39

Ніхто не забутий! Ніщо не забуте! Так ми говоримо та передаємо ці слова з покоління в покоління. 22 червня - скорботна пам’ятна дата закріплена в наших серцях…

Щороку 22 червня Слов'яносербський будинок культури та бібліотека згадують історичне минуле та вшановують світлу пам'ять мільйонів. На разі, до цієї скорботної події  оформлена тематична виставка
''Нас пам'ять кличе у роки війни ''.

Працівники будинку культури, бібліотеки та їх вихованці поклали квіти до пам'ятника загиблим воїнам, вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання.Горем і болем Друга Світова увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю. Наш священний обов’язок – навіки зберегти пам'ять про тих, хто відстояв перемогу в цій жахливій війні, тих, хто став жертвою смертельних жорен нацизму.

Вічна пам'ять і вічна пошана кожному, хто ціною життя відстояв наше право на свободу!