Свято прощання з дитинством " Світська вечірка 2024!"

Дата: 24.06.2024 14:12

Щороку в житті села є особливе свято, яке полюбляють усі, незалежно від  віку та статі - свято вручення документів про повну загальну освіту. В цьому році випускники обрали тематику " Світської вечірки" і не прогадали!  Розкішний лімузин привіз випускників  на свято завершення  дитинства та початок дорослого, самостійого життя. Юні красені та красуні у витонченому вбранні по червоній доріжці впевнено зробили свій крок у майбутнє. А далі - отримання свідоцтва про здобуття повної загальної освіти від директора Великоплосківського ОЗО - ліцею Воронцової Тетяни Василівни та заступника директора з навчально - виховної роботи Семидєтнової Ніни Василівни, слова подяки та пошани вчителям, батькам, своїм однокласникам, роздуми про майбутнє. В адресу випускників лунали слова привітання від шановних гостей заходу  - Великоплосківського сільського голови Івана Максимовича Батуріна, головного спеціаліста Великоплосківського відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму Труханової Ірини Павлівни.  Привітання від першої вчительки випускників Мирка Тетяни Дементіївни та класного керівника Батуріної Галини Вікторівни залишили в дітей мокрі доріжки під очима від слів подяки. Пісні, сповнені сумом, спогади про дитинство і, звичайно, перший вальс у доросле життя.  Батьки, в свою чергу, підготували для дітей чуттєве відеозвернення, подякували  вчителям за те, що протягом усіх років вони були поряд з їх дітьми, підтримували їх та привітали дітей з таким важливим для них кроком у доросле, самостійне життя.

Звичайно, що свято такого масштабу готується не за тиждень, а за довгі 11 років. Бо саме 11 років учнів навчають читати слова, декламувати їх,  виступати на сцені, співати пісні.  І хочемо подякувати нашим випускникам за чудову, душевну атмосферу, яка панувала в залі протягом всього  свята. Дітям,  які зазделегідь , разом з Галиною Вікторівною, підготували сценарій заходу;  разом з Оленою Петрівною вчили пісні та записували їх;  разом з Оленою Миколаївною вчилися вишукано  подавати себе на сцені та створювати арки з повітряних кульок; разом з  Євгенієм Ігоровичем вчились танцювати вальс, разом з Олексієм Сергієвичем  вчились працювати зі сценічним обладнанням і завжди знаходили час,  між здачею НМТ та сімейними обов'язками, прийти на репетиції. Хочемо висловити  слова подяки батькам за пітримку дітей - моральну та матеріальну. За те, що вже 17 років ви з гідністю долаєте усі вікові кризи дітей; за кожне морозиво, яке ви придбали дітям за останні кошти;за кожне лагідне слово підтримки тоді, коли ви були їм так необхідіні.  Окремі слова безмежної дяки хочемо висловити нашим захисникам, які, нехтуючи своїм життям, дають  надію дітям на повноцінне дитинство, на проведення таких важливих моментів їхнього життя. Сподіваємось, що спільна робота всіх залучених принесла ще один дорослий урок для наших дітей - разом ми непереможні!