Адаптація дитини до прийомної сім'ї

Дата: 24.06.2024 10:01

Фото без описуАдаптація дитини до прийомної сім'ї — це непростий процес поєднання історії сім'ї та дитини зі спільним майбутнім.

Пам'ятайте, що кожна дитина унікальна і має свій власний темп адаптації. Тому, не бійтеся дозволяти їй бути різною, розвиватись, іноді робити кілька кроків назад, щоб навчитися довіряти, приймати ваше піклування, відчути себе потрібною.

Гортайте карусель та читайте про те, як створити для дитини безпечне середовище у новій сім’ї.

Дізнатися більше про психологічні та юридичні аспекти усиновлення, а також отримати консультацію щодо сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, можна, зателефонувавши на гарячу лінію благодійного фонду Ridni  за номером 0 800 300 484