Запрошуємо жителів громади прийняти участь у конкурсі "Мальовничі куточки моєї громади".

Дата: 18.06.2024 16:09

Запрошуємо жителів громади прийняти участь у конкурсі "Мальовничі куточки моєї громади".

Умови проведення конкурсу "Мальовничі куточки моєї громади"

1. Загальне положення

1.1. Конкурс  малюнку «Мальовничі куточки моєї громади» (далі – Конкурс) – це відкритий творчий захід, що проводиться з метою розвитку у жителів громади почуття патріотизму, відповідальності за майбутнє своєї держави, виховання любові до Батьківщини,  виявлення і підтримки здібних, обдарованих та талановитих особистостей.

1.2. Завдання Конкурсу:

- виховання у учасників патріотизму шляхом залучення до творчої роботи;

- розвиток творчого потенціалу дітей та дорослих та їх підтримка засобами образотворчого мистецтва.

1.3. Конкурс проводиться за напрямом художньої творчості – малюнок. Сюжет конкурсних робіт має відповідати темі Конкурсу.

2. Порядок організації Конкурсу

2.1. Загальне керівництво організацією та проведенням Конкурсу здійснюється Відділом освіти, культури, молоді, спорту та туризму виконавчого комітету Великоплосківської сільської ради

3. Умови участі

3.1. До участі у Конкурсі запрошуються жителі громади Великоплоскіської сільської ради у двох вікових категоріях: 6 - 10 років, 11-16 років, від 17 років

3.2. Роботи повинні бути виконані у форматі А3, А4 за довільною технікою малювання, мати візитівку з зазначенням наступної інформації без скорочень: назва роботи, ПІБ автора, назва закладу освти(місце роботи), клас та вік учасника.

3.3. Подаючи малюнки на Конкурс, батьки (опікуни) автоматично дають згоду на обробку персональних даних дитини.

4. Програма Конкурсу

4.1. Кожний учасник   надає  малюнки  в одній з трьох вікових категоріях і передає їх відповідальним особам, визначених в відділі ОКМСТ.

4.2. За результатами роботи журі Конкурсу,  організатори обирають відповідно до визначених критерій фіналістів  в кожній віковій категорії.

5. Порядок проведення Конкурсу

5.1. Термін проведення Конкурсу передбачено з 18 червня  2024 року по 30 червня 2024 року.

5.2. Конкурс проводиться у два етапи.

І етап:

18 червня – оголошення старту Конкурсу та початок збору малюнків відповідальними особами на місцях;

27 червня– відбір та передача  найкращих малюнків  відповідальним особам, визначеними    відділом освіти, культури, молоді, спорту та туризму;

30 червня   – оголошення переможців ІІ етапу Конкурсу.

6. Підведення підсумків

Оцінювання конкурсних робіт проводиться журі Конкурсу. Визначення переможців проходить за віковими категоріями.

7. Нагородження переможців Конкурсу

Переможці нагороджуються цінними призами та грамотою Відділу  освіти, культури, молоді, спорту та туризму виконавчого комітету Великоплосківської сільської ради.