День батька

Дата: 17.06.2024 08:06

На зображенні може бути: текст

Війна стала надскладним викликом для українців, зокрема для татусів, які розлучилися з родинами та дітьми. Багато з них захищають Україну на передовій серед 700 тисяч воїнів ЗСУ. Багатьох розділяють із рідними тисячі кілометрів, які вони подолали у пошуках тимчасового притулку разом із понад 8 мільйонами українців. А чийсь батько вже ніколи не повернеться додому, бо війна забрала його та ще близько 20 тисяч українських життів.

Зараз українські татусі як ніколи потребують теплих слів підтримки від любих синів та доньок, які сумують за ними та чекають на зустріч удома.

Будьте здоровими, мудрими, міцними, сильними, сміливими, впевненими у завтрашньому дні. Залишайтеся надійною опорою для сім'ї. З Днем батька!

На зображенні може бути: сердечко та текст