Дитячо-юнацький спортивний клуб "АТЛЕТИК" прийняв участь у Всеукраїнському турнірі з міні-футболу у самому серці Карпат

Дата: 18.06.2024 08:47

Фото без описуЗ 14 по 16 червня Дитячо-юнацький спортивний клуб "АТЛЕТИК" прийняв участь у Всеукраїнському турнірі з міні-футболу серед дітей 2017 р.н. у самому серці Карпат -  курорт Буковель с. Поляниця Івано-Франківської області.

Фото без описуФото без описуВсього взяли участь 20 команд, які поділені на 5 груп. Зіграли 4 матчі проти "Пальміра" Одеса, "Сихівські Ангели" Львів, "Козак" Київ, "Ніка-05 Івано-Франківськ", "Бого" Івано-Франківськ, "Колос Ковалівка" Чернівці.

Цих 3 ігрових дня наша 5-ка достойно представила наш край і гідно зіграла. Емоції неймовірні і було все розпач, біль, сльози, радість. Були поразки і перемоги та шалена підтримка маленьких футболістів від матерів, бабусь та рідних!

Фото без описуФото без опису Всю команду нагородили за 3🥉 місце медалями та 🏆 кубком, пам'ятною статуеткою кращого гравця команди нагородили Тимофія Стукало (4 голи забив) учень Тростянецької гімназії. Склад команди: Данило Філімоненко воротар та капітан, Тимофій Стукало, Владислав Герт, Олександр Славінський, Іван Яворський. Вдячний за спонсорський внесок Андрію Анатолійовичу Славінському 🤝.

Фото без опису Фото без опису

Дозвілля діти провели класно прогулянки, купання в басейні, відвідали парк динозаврів, оглядове колесо, піднялися на гору Буковець на підйомнику, спускалися на родельбані та інше. Дітям залишиться пам'ять на все життя проведення 4 дні літа 2024!!! 🚂🏖️🏊✌️👍

Слава ЗСУ 🇺🇦 ! Навіки Слава!!! ✊
Ви виборюєте МИР, ми це пам'ятаємо!