Участь у Фестивалі INTERNATIONAL ART FEST "PRODANCE

Дата: 17.06.2024 09:18

8 червня, старша фітнес - група танцювального гуртка Pulse взяла участь у конкурсному фестивалі в Одесі INTERNATIONAL ART FEST "PRODANCE".

Це був наймаштабніший конкурс за останні роки: в ньому взяли участь 1070 учасників у складі 281 команд у різних номінаціях! Змагаючись у номінації Street Performance/ Small group (4-9)/ Adults (14+ років) наші дівчата вибороли ІІ місце!

Дякуємо нашим дівчатам - переможцям, які представили нашу Громаду на конкурсі та показали реалізацію молоді нашої громади!

Фото без описуФото без опису
 Вперед, дівчата! Нехай ваша перша перемога у цьому складі стане гідним прикладом для інших. Ми - гідні суперники!

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису
Дівчата та батьки, в свою чергу, щиро вдячні тренеру гуртка Єждіну Євгенію Ігоровичу за гідну підготовку, постійну підтримку та чудовий настрій; Великоплосківському сільському голові Батуріну Івану Максимовичу і начальнику  відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму Ярочкіну Володимиру Юрійовичу за забезпечення транспортом до місця змагань; організаторам конкурсного фестиваля INTERNATIONAL ART FEST "PRODANCE" за якісну підготовку, необхідну підтртимку та чудовий настрій під час змагань! Разом ми можемо все!

Фото без описуФото без описуФото без опису

Нагадуємо, що гурток функціонує вже другий рік. Загальна кількість учасників вже більше 60 осіб.
Заняття проходять: понеділок, середа, четвер та субота, з яких четвер це безкоштовно.
На даний час учасники розділені на 3 вікові групи та танцюють в різному направленні (спортивні бальні танці, фітнес в стилі Bachata та Zumba, Street Performance, K-pop).

Крім цього учасники змагань приймають участь в офіційних заходах та відкриттях в межах територіальної громади.