Привітання з Днем батька від вихованців Тростянецького СБК

Дата: 14.06.2024 13:59

Традиційно у третю неділю червня в Україні святкують День батька.  Цьогоріч свято відзначається 16 червня. День батька є чудовою нагодою нагадати про свою любов та підтримку.

Вітаємо всіх чоловіків, які носять горде звання – батько!
Бути татом – це щастя для кожного чоловіка. У День батька хочемо привітати тих, хто дав нам життя, чию руку діти тримають, коли роблять перші кроки, кому мама розповідає про їх здобутки з моменту появи на світ.
Дорогі батьки, нехай у вашому житті не буде похмурих днів, щоб всі, кого ви любите, завжди були поруч. Просто живіть і не втомлюйтесь ділитися мудрістю, силою і стійкістю! А головне, нехай діти дарують вам завжди тільки найкращі моменти!

Живіть довго і щасливо, будьте бадьорі та повні сил, залишаючись вірною підтримкою та опорою для своїх улюблених дітей. Нехай у вас все ладиться!
Миру вам та міцного здоров’я!