🇺🇦 Цивільний рекрутинговий центр «Південь» – Ваш надійний партнер з пошуку роботи в ЗСУ.

Дата: 17.06.2024 15:35

На зображенні може бути: 1 особа та текст «ПИВДЕНЬ РЕКРУТИНГОВИЙ ЦЕНТР ЗАПРОШУЕМО НА слУжБУ ЗА КОНТРАКтОМ до ЛАВ ЗСУ Ми пропонуемо: -Повний супров.д -Зароб.тну плату В.Д 20 000 грн до 125 000 грн -Повне материальне забезпечення социальні пίльги, я передбачен. законодавством Украёни. pivden.army Детальнише +38 050 085 99 0500859998 98»

Хочете отримати інформацію про актуальні вакансії, але не готові йти до ТЦК?

У нас ви можете отримати консультацію щодо актуальних вакансій у війську, змін законодавства, процедури працевлаштування за контрактом.

Наші фахівці:

- допоможуть пройти співбесіду з командиром частини, в якій хочете служити;

- гарантують супровід на всіх етапах отримання військових документів;

- проконтролюють зарахування на службу до обраного підрозділу.

Служба у лавах ЗСУ гарантує:

🔸 Заробітну плату від 20 000 грн з додатковою винагородою за особливі завдання до 125 000 грн на місяць.

🔸 Повне матеріальне забезпечення та соціальні пільги, які передбачені законодавством України.

🔸 Безкоштовне лікування та фінансову компенсацію.

Хочете дізнатись більше – дзвоніть: +38 050 085 99 98 /Анонімність гарантуємо /

👉🏻 Більше інформації на сайті: https://pivden.army