Країна мрій дитинством зветься

Дата: 10.06.2024 08:35

Літні канікули у розпалі. А зустріч з книгою – це завжди свято! Працівники будинку культури та бібліотеки гостинно приймали своїх маленьких відвідувачів на бібліопікнік "Країна мрій дитинством зветься" для яких підготували розваги та руханки.

Фото без описуФото без описуФото без опису

І, звичайно, який же пікнік проходить без ласощів? Пригощали смачними пирогами та солодкою водичкою. Також, у кожної дитини була можливість смакуючи солодощами поділитись враженнями від відпочинку та прочитаного.

Фото без описуБібліопікнік проминув непомітно, весело і цікаво. Цей день був ще одним яскравим моментом літнього життя дитячої бібліотеки, коли користувачі змогли проявити свої здібності , отримати радість від спілкування з літературними героями, друзями і розважитися на всі сто відсотків.