Засідання Комісії з питань захисту прав дітей Великоплосківської сільської ради

Дата: 05.06.2024 15:33

Фото без опису05.06.2024 року відбулося чергове засідання Комісії з питань захисту прав дитини Великоплосківської сільської ради за участю секретаря Великоплосківської сільської ради, працівників Служби у справах дітей, директора Великоплосківського ОЗО – ліцею, психолога Великоплосківського ОЗО – ліцею, начальника відділу сім’ї, молоді та соціального захисту населення та в.о. директора КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Великоплосківської сільської ради».

В ході засідання було розглянуто чотири питання стосовно неналежного виконання батьківських обов’язків батьками по відношенню до неповнолітніх та малолітніх дітей та рекомендовано взяти на облік 3 сім'ї, як таких, що опинились у складних життєвих обставинах.