Штраф за несвоєчасне оновлення даних

Дата: 10.06.2024 09:40

Штраф за неявку до ТЦК з 1 червня - як каратимуть ухилянтів за новим  законом — УНІАН

Друзі, з 1 червня 2024 року в Україні починають діяти нові правила мобілізації, що значно посилюють відповідальність за неявку до територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП).

✅ Кожен військовозобов’язаний чоловік віком від 18 до 60 років зобов’язаний оновити свої дані у ТЦК до 16 липня 2024 року.
Актуалізувати інформацію можна в:
• ТЦК за місцем прописки;
• електронному кабінеті призовника;
• ЦНАПі.

ℹ️ Які дані потрібно оновити:
• Адреса проживання.
• Місце роботи.
• Сімейний стан.
• Стан здоров’я.
• Інші обставини, що можуть вплинути на виконання військового обов’язку.

⚠️ Наслідки неявки та штрафи:
Відповідно до змін, порушення правил військового обліку під час військового стану може призвести до штрафу у розмірі від 17 000 до 25 500 гривень. Ці штрафи застосовуються у випадках, коли особа не перебуває на обліку або не оновила свої дані вчасно.

🔵Тому, не зволікайте з оновленням даних, щоб уникнути неприємних наслідків та штрафів.