«Щасливе дитинство»

Дата: 04.06.2024 09:52

Дитинство – це найщасливіший етап життя кожної людини. Кожен день наповнений новими відкриттями та пригодами, а у пам`яті залишаються тільки найяскравіші спогади.

Щорічно, 1 червня, в Україні і світі відзначається радісне і веселе дитяче свято – Міжнародний день захисту дітей, запроваджене з метою привернення уваги до проблем дотримання прав і охорони здоров’я дитини. Адже кожна дитина має невід’ємне право на життя, бути щасливими, навчатися, розвиватися, зростати в атмосфері любові та злагоди. А ми, в свою чергу, повинні турбуватись про них, щоб вони виросли достойними та щасливими людьми  у мирній країні .

З нагоди цього свята працівники КЗ «Публічна бібліотека Великоплосківської сільської ради» разом із працівниками Великоплосківського СБК підготували для дітей дошкільного віку та учнів початкових класів казку «Колобок» у сучасному стилі.

А для того, щоб дітям запам’ятались найяскравіші та найвеселіші моменти їхнього дитинства малечу розважали кумедні клоуни.