«Маленькі янголи»

Дата: 04.06.2024 14:47

4 червня вшановуємо пам'ять українських діток, які загинули внаслідок російсько-української війни.

Боляче, коли війна забирає життя. І боляче вдвічі, коли це - життя дітей. Злочини, яким немає виправдання, прощення та терміну давності...

Для збереження їх світлої пам’яті працівники Тростянецького СБК та бібліотекар Піструїл С.І.: підготували інформаційний стенд «Маленькі янголи», книжкову виставку, долучилися до акції «Голоси дітей», започаткованою Першою леді Оленою Зеленською, провели виховний час «Найсильніший біль, коли гинуть діти».

Разом з дітками прив’язали на дерево дзвоники, які символізують голоси вбитих маленьких українців. Голоси маленьких янголів, які більше не засміються, не мріятимуть, не потішать батьків, не прославлять Україну. Це голос совісті, який промовляє до нашої свідомості, щоб ми довели цю боротьбу до переможного кінця.

Загибель дітей – вічний шрам для нашої держави, бо разом з ними загинула важлива частина нашого майбутнього.

Співчуття рідним, які осиротіли. Це горе всієї України. Вічна пам’ять загиблим!