Діти - наше майбутнє. Відзначення учнів закладів освіти громади

Дата: 01.06.2024 15:46

Дитинство – найпрекрасніша мить нашого життя, це – пора сподівань та здійснення мрій. Немає більшого щастя у світі, аніж посмішки дитини. Піклування про підростаюче покоління, його майбутнє – головний обов'язок батьків, суспільства та держави. Врешті-решт, саме для цього всі ми живемо та працюємо.

Діти інакше сприймають навколишній світ, тому їх творчі роботи особливо привабливі. У дітей немає страху творити, вони відкриті світу, з дитячою безпосередністю, захопленням і чистотою мрій вбирають всі його прояви, радіючи кожному новому, навіть крихітному, для себе відкриттю.

На протязі  2023-2024 навчального року діти нашої громади приймали участь у творчих конкурсах, учнівських  олімпіадах та спортивних змаганнях. Інтелектуальний, фізичний та творчий розвиток дитини є пріоритетним напрямком  в кожному закладі освіти нашої громади. Учні Великоплосківського ОЗО-ліцею, Тростянецької гімназії, Новосавицької гімназії, Слов’яносербської гімназії приймали участь у III етапі Всеукраїнських предметних олімпіад з навчальних предметів: математика, фізика, хімія, біологія, географія, українська мова та література, історія,  англійська мова; XХIV Міжнародному конкурсі з української мови ім.Петра Яцика, XIV Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді ім.Тараса Шевченка, інтелектуальних змаганнях з базових дисциплін серед учнів сільських шкіл, Всеукраїнських змаганнях  «Пліч-о-пліч зі спортом», обласному етапі Всеукраїнського колоквіуму «Космос. Людина. Духовність», обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу  «Знай і люби свій край», Обласному Конкурсі шкільного малюнка "Ніхто так не вірить в нашу перемогу, як я!"

Вітаємо призерів та презентуємо Грамоти Великоплосківської сільської ради та Грамоти відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму виконавчого комітету Великопллосківської сільської ради, якими нагороджено переможців інтелектуальних, спортивних та творчих конкурсів. На святі Останнього дзвоника в закладах освіти громади було нагороджено кожного призера та вручено цінний подарунок.

Любі діти! Нехай роки дитинства будуть яскравими та незабутніми, а в житті кожного обов’язково засяє зірка, що вкаже шлях до щасливого прийдешнього. Ви – наше майбутнє, майбутнє нашої держави, нашої Планети. Тому зичимо вам якомога більше щирих усмішок, приємних несподіванок долі, веселих та надійних друзів. Щастя вам, чистого і мирного неба, сонячних ранків, світлих і неповторних вражень, здоров’я та удачі на життєвих дорогах!