Завершення 2023-2024 навчального року у закладах освіти Великоплосківської сільської територіальної громади

Дата: 31.05.2024 11:21

Учні та вихованці  закладів освіти нашої громади підводять підсумки  чергового надзвичайно складного навчального 2023-2024 року. У 2-х дошкільних підрозділах закладів загальної середньої освіти здобувало освіту 49 вихованців та у 4-х закладах загальної середньої освіти – 453  учні.

Нам усім довелося  працювати та навчатися в умовах воєнного стану. Окупанти ведуть жорстоку війну на нашій українській землі. Багато  учнів та вихованців  вимушено покинули рідні домівки: хтось виїхав за кордон, хтось  переїхав на іншу територію в Україні.

Незважаючи на всі загрози та труднощі ми маємо гарні результати та показники за підсумками 2023-2024 навчального року.  Учні та вихованці закладів освіти  нашої  громади брали участь і стали  переможцями   олімпіад, різноманітних  конкурсів, турнірів, змагань обласного та всеукраїнського рівнів, частина з яких проходили дистанційно в режимі онлайн. Однак це не завадило нашим учням та вихованцям продемонструвати свій талант і вміння. Відтак, відповідно до розпорядження Великоплосківського сільського голови від 21 травня 2024 року № 83/02-04 грамотою Великоплосківської сільської ради та цінним подарунком нагороджено учнів, які здобули перші місця у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з навчальних предметів районного етапу, спортивних змаганнях та творчих конкурсах  обласного етапу.

Також грамотами за вагомі результати у підготовці переможців в інтелектуальних змаганнях були відзначені вчителі закладів освіти громади, які провели велику роботу щодо впровадження нових освітніх технологій в навчанні.

За підсумками участі у олімпіадах, конкурсах, турнірах, змаганнях у 2023-2024 навчальному році майже 100 кращих учнів та вихованців в індивідуальній та командній першості відзначені грамотами, дипломами   та цінними подарунками сільської ради.

Діти взяли участь в наступних конкурсах та олімпіадах:

• Всеукраїнська учнівська олімпіада з навчальних предметів (районний та обласний етап);
  • Міжнародний конкурс з української мови ім. Петра Яцика;
  • XIV Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка;
  • Міжнародний конкурс з фінансової грамотності від Національного банку EUROPEAN MONEY QUIZ;
  • Всеукраїнські змагання «Пліч-о-пліч зі спортом»;
  • творчі конкурси обласного рівня.

Дякуємо вчителям за плідну працю. Пишаємось успіхами та здобутками наших учнів!

Особливим цей навчальний рік є для випускників 4-х, 9-х та 11-х класів, які отримають освітні документи:

• 60 учнів  4-х  класів  –  свідоцтво про початкову освіту;
  • 45  випускників 9-х класів  –  свідоцтво про базову середню освіту;
  • 27 випускників 11-х класів   –  свідоцтво про повну загальну середню освіту.

Здобувачі повної загальної середньої освіти (учні 11-х класів), які бажають навчатися у закладах вищої освіти, візьмуть  участь у національному мультипредметному тестуванні, яке відбудеться у червні 2024 року.

Заклади дошкільної освіти у літній період продовжують працювати в умовах воєнного стану.

Шановні учасники освітнього процесу!

Прийміть сердечні вітання із закінченням 2023-2024 навчального року!

Любі учні, вихованці!

Ви – молодці! Ви успішно впоралися з непередбачуваними викликами. Ви  –  креативні, довели, що готові навчатись і в надзвичайних умовах. Гарного вам  відпочинку та мирного неба!

Шановні випускники 11-х класів!

Для вас це особливий період вашого життя. Адже відсьогодні ви врізнобіч розійдетеся життєвими дорогами. Бажаємо кожному щасливої долі і здійснення найзаповітніших мрій! Будьте впевнені у своїх силах та в досягненні поставленої мети!

За вами майбутнє нашої України!

Шановні педагоги!

Ви герої освітнього фронту України! Попри неймовірно важкий для нашої   держави час, ви вкотре проявляєте витривалість, відданість, чесність. Низький вам уклін! Ви довели, що готові працювати в  складних умовах. Дякуємо усім працівникам закладів освіти, які стали на захист нашої країни.

Дорогі батьки!

Щиро дякуємо вам  за розуміння, за вашу  підтримку дітей та педагогів. Ви постійно поруч, зуміли організовувати  навчання своїх дітей у складних умовах. Дякуємо усім вам за терпіння, спілкування, співпрацю. Радіємо з того, що ми можемо допомагати один одному. Залишаймося ж і надалі добрими друзями. Разом ми здолаємо все!

Дякую за підтримку освітньої галузі нашої громади усім, хто причетний до навчання та виховання наших дітей!

Дякуємо Збройним Силам України за можливість навчатися і працювати.

Україна – сильна, Україна – непереможна!

З повагою,

Великоплосківський сільський голова                                         Іван БАТУРІН