Хай лунає дзвоник, як завжди

Дата: 31.05.2024 15:17

Сьогодні у Великоплосківському ОЗО -  ліцеї пролунав останній дзвоник. У вчителів є особливий біль: щороку прощатися з  тими, в кого вклав душу - своїми учнями. Цей рік не став виключенням - сьогодні шкільна родина проводжала у самостійне життя учнів 11 класу. Слова привітання пролучали від Великоплосківського сільського голови Івана Максимовича Батуріна, який  привітав усіх учнів зі святом, нагородив найактивніших учнів грамотами та  цікавими подарунками; директора Великоплосківського ОЗО - ліцею Тетяни Василівни Воронцової, яка привітала учнів зі святом, нагородила учнів 9 і 11 класів грамотами та презентувала  майбутнім випускникам книгу " Школа, яка завжди з нами"; першої вчительки Ольги Василівни Кожанової; класного керівника Батуріної Галини Вікторівни;малят -  першокласників і, звичайно, батьків. У відповідь одинадцятикласники підготували чудову пісню про школу, теплі слова подяки  для батьків та вчителів, веселий флешмоб. А останній дзвоник у виконанні одинадцятикласників змусив розчулютись навіть найстримнішу людину. Ми віримо, що виберете вірну дорогу, зумієте подолати усі перешкоди. Тож хай завжди небо для вас буде мирним, а дорога широкою!