Дбаємо про ментальне здоров'я

Дата: 31.05.2024 14:46

3 метою підтримки та розвитку психологічної стійкості учасників освітнього процесу протягом останнього тижня навчання у Великоплосківському ОЗО - ліцеї  класними керівниками 7-11 класів та психологічною службою школи для учнів 7-11 класів було проведено цикл занять щодо зереження психічного здоров’я та формування готовності до самостійного життя для учнів 7-11 класів. Всього було охоплено 132 дитини.  Протягом тижня діти знайомилися зі світом Дена і Рори та їх боротьбою проти корпорації стресу. П’ять  днів вони  крокували разом з Деном і Ророю вулицями міста «Честнат Сіті». Уроки були проведені згідно матеріалів, які були  розроблені у межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», ініціативи першої леді України Олени Зеленської, у співпраці з Координаційним центром з психічного здоров’я при Кабінеті Міністрів України, Міністерством освіти і науки України, Міністерством цифрової трансформації України та Національною едьютейнмент освітньою платформою Дія Освіта.

Дякуємо Храмовій Ірині Василівні, Сорокіну Олександру Петровичу, Храмовій Олені Юріївні, Трухановій Анастасії Ігорівні, Батуріну Павлу Григоровичу, Батуріній Галині Вікторівні, Пастуховій Світлані Павлівні, Крецу Олені Петрівні за сумлінне ставлення до ментального здоров'я дітей