За хмарою тютюнового диму....

Дата: 31.05.2024 12:37

31 травня до Всесвітнього дня боротьби з тютюнопалінням в Тростянецькій сільській бібліотеці бібліотекар Піструїл С. І. провела бесіду: «За хмарою тютюнового диму» . На якій розповіла про історію вживання тютюну, про вплив куріння на організм людини, та про 10 способів кинути палитиПричиною появи боротьби з тютюнопалінням є передчасна смертність та хвороби по всьому світі, яким людство здатне запобігати. На сьогоднішній день, за даними , від вживання тютюну щороку помирає понад 5 мільйонів людей ; очікується, що до 2030 року ця цифра зросте до 8 мільйонів смертей щорічно. Куріння тютюну- найпоширеніша звичка, яка руйнує здоров`я людини. Немає сумніву у тому, що з вживанням тютюну пов`язана велика кількість всіляких хвороб,а при зловживанні куріння- можуть виникати над-то небезпечні недуги. Пристрасть до тютюну вважається також як хвороба ,що відноситься до розряду наркоманій. У наш час боротьба з курінням є не тільки медичною, а й соціальною проблемою. Не зважаючи на існуючі заходи проти вживання тютюну, значних успіхів у його подоланні поки що не досягнуто. Ця шкідлива звичка міцно утримується в побуті людей і продовжує розповсюджуватись. Викликає занепокоєння переміщення куріння у більш ранні вікові групи населення та поширення його серед осіб жіночої статі.