Змагалися джурівці

Дата: 24.05.2024 12:55

21 травня 2024 року команда " СІЧ" Великоплосківського ОЗО - ліцею  Великоплосківської сільської ради Роздільнянського району Одеського регіону у складі Брицької Ангеліни,  Абрамчука Андрія, Цуканова Артема, Гуслякової Анастасії,  Свістунової Ірини, Звягінцева Дмитра, Орлова Віктора, Цуканової Христини під керівництвом  Єждіна Євгенія Ігоровича  взяла участь у районному етапі змагань військово - патріотичної гри  Сокіл "Джура". Змагання проходили в с. Кам'янка на базі  Кам'янського ліцею. В грі  взяли участь 8 команд старшої вікової категорії і 2 команди середньої вікової категорії. При проходженні конкурсів " Впоряд", " Рятівник", " Фізична підготовка", " Смуга перешкод", " Метання гранат", " Стрільба", " Відун", " Ватра" наша команда показала  себе гідними суперниками. Дякуємо нашим учням за сумлінне ставлення до гри; Єждіну Євгенію Ігоровичу, Кожановій Олені Миколаївні, Сорокіну Олександру Петровичу, Храмовій Ірині Василівні за підготовку команди; директору Великоплосківського ОЗО - ліцею Воронцовій Тетяні Василівні,  начальнику відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму Ярочкіну Володимиру Юрійовичу, Великоплосківському сільському голові Батуріну Івану Максимовичу за організацію поїздки; колективу Кам'янського ліцею за гостинність та смачне частування ; і, звісно, нашим суперникам за яскраву, напружену та цікаву гру! Окремо  висловлюємо подяку захисникам ЗСУ, які боронять нашу Батьківщину!

Фото без опису Фото без опису Фото без описуФото без опису Фото без опису