Пам'ятаємо наших героїв, що за волю поклали життя

Дата: 22.05.2024 10:27

23 травня - День Героїв України.
У цей день вітають усіх, хто з ризиком для життя виборював українську незалежність, а також віддають шану загиблим. Українські Герої - це українці, які жили в різні епохи і захищали рідну землю. Свято покликане  відродити героїчний дух минулих поколінь, які дали нашій історії яскраві приклади героїзму лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської Доби. У нинішній час це свято - не лише данина пам'яті Героям минувшини, а й день шани новітнім героям, які сьогодні боронять нашу землю.
Напередодні свята Слов'яносербська бібліотека, будинок культури та гімназія провели спільну патріотичну годину ''Пам'ятаємо наших героїв, що за волю поклали життя '' та підготували книжкову виставку - інсталяцію ''Борці за волю України''. Діти подивились патріотичний  ролік. Також присутнім розповіли про загиблих Героїв нашої громади. Ми вдячні тим, хто без вагань поклав своє життя за наше майбутнє.