Великоплосківська сільська рада запрошує на роботу!

Дата: 20.05.2024 15:48

Великоплосківська сільська рада запрошує на роботу за вакантними посадами:

Відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування» та з метою забезпечення конституційного права рівного доступу громадян до служби в органах місцевого самоврядування запрошуємо на роботу за вакантними посадами:

- начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності-головного бухгалтера Великоплосківської сільської ради – 1 штатна одиниця;

- директора КУ «Центру надання соціальних послуг Великоплосківської сільської ради» – 1 штатна одиниця;

- головний бухгалтер КУ «Центр надання соціальних послуг Великоплосківської сільської ради» – 0,5 штатної одиниці;

- фахівця з соціальної роботи КУ «Центр надання соціальних послуг Великоплосківської сільської ради» – 1 штатна одиниця.

Вимоги до кандидатів:

1.Вища освіта відповідного професійного спрямування не нижче ступеня спеціаліста, магістра.

2. Знання Конституції України; законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування» та "Про засади запобігання і протидії корупції", нормативних документів, що стосуються державної служби та діяльності відповідного органу виконавчої влади; постанов, розпоряджень, інших нормативно-правових актів, що регулюють розвиток відповідної сфери управління; практику застосування законодавства з питань, що належать до компетенції підрозділу.

3.  Вільне володіння державною мовою.

4. Впевнене володіння основними принципами роботи на комп'ютері та відповідними програмними засобами.

5. Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років.

Додаткова інформація за тел.(04859) 2-81-44 або за адресою: вул. Центральна, 121, с.Великоплоске Роздільнянського району Одеської області.