Родине свято"Сила України у єдності родини"

Дата: 20.05.2024 09:38

18 травня 2024 року в приміщенні Тростянецького закладу культури спільно з бібліотекою відбулося родинне свято "Сила України у єдності родини". На святі зібралися не тільки діти, а й гості: батьки, бабусі та дідусі. Також на святі була присутня майстриня Тростянецького старостинського округу Смолінська Леся Леонідівна зі своїми роботами. Для всіх присутніх в святковій залі артисти художньої самодіяльності дарували поетичні рядки та пісні про маму, про родину, про добро, про Україну, про українську вишивку. Нехай же це свято об’єднає нас усіх у найважливішій справі – вихованні нового покоління, у сподіванні радісного та мирного завтра.

Метою даного заходу було ще більше здружити, об'єднати всіх присутніх в єдиному родинному колі, де всі присутні - ніби одна велика сім'я. Наше свято - це ще одна сходинка до родинного єднання.

Все буде Україна 🇺🇦