Наш оберіг, наш код, зв’язок поколінь, наша ідентичність!

Дата: 16.05.2024 13:00

День вишиванки – свято яке відзначають щороку в третій четвер травня, присвячене збереженню традицій українського національного одягу.

Зараз День вишиванки має особливий сенс – українці змушені відстоювати свою національну автентичність і боротися за неї, віддаючи свої життя на страшній війні.

Тому, нехай одягнена вишиванка 16 травня стане символом незламності українського духу, заявою на весь світ про те, що українці – вільний народ і ми неодмінно переможемо!

Вітаємо українців із Днем вишиванки і бажаємо завжди пам'ятати про власні традиції.

Одягайте свої вишиванки та нехай весь світ побачить, як прекрасна наша Україна і її символи!

арівна_Вишиванка #вишитийкоднації #деньвишиванки #вишитітрадиції #моднітрадиції #знам_вишиванка