Книжкова виставка "Панас Мирний - український прозаїк, драматург" у Слов'яносербській філії Публічної бібліотеки Великоплосківської сільської ради

Дата: 13.05.2024 11:59

До 175-річчя від дня народження Панаса Мирного (Панаса Яковича Рудченка 1849-1920 р.р.) для користувачів Слов'яносербської бібліотеки оформлена книжкова виставка '' Панас Мирний - український прозаїк, драматург'', де представлені твори Панаса Мирного - прозаїка, драматурга, публіциста та книги присвячені біографії аналізу творчості письменника.
Панас Мирний – талановитий український письменник-полтавець. Він писав у ті часи, коли народ жив у горі й нужді.
Творчість Панаса Мирного відіграла значну роль у розвитку української літературної мови та у розв’язанні низки морально-етичних проблем суспільства. Він – класик української літератури, геніальність якого полягає в тому, що його твори через століття є актуальними і досі хвилюють душу багатьох читачів.

Запрошуємо жителів громади ознайомитись з творчою діяльністю видатного українського письменника .