Дякуємо мамі за турботу....!!!!!

Дата: 12.05.2024 09:34

Вітаєм з Днем матері в Україні. Бажаєм своєю материнською любов’ю і доброю молитвою осяяти шлях своєї дитини радістю, натхненням, щастям. Нехай ваші чадо завжди розуміють вас і прислухається до ваших порад, нехай ваше серце ніколи не знає образ і тривог.

Низько вклоняюсь вам за переживання та недоспані ночі, за те, що виховуєте патріотів, які неймовірними зусиллями й навіть ціною власного життя творять новітню історію.

Фото без описуВід щирого серця вітаєм вас зі святом – Днем матері! Мама – це найдорожче і світле, що є на світі. Нехай ваші серця зігрівають любов і турбота близьких! Кожен день буде наповнений радісними і приємними подіями! Щастя, здоров'я, благополуччя, душевного спокою і любові! Миру і затишку вашому будинку!

Фото без описуКолектив Великоплосківського СБК вітає всіх МАМ зі святом! Ви найкраще що є на білому світі, ви даруєте тепло, ви наші берегині!!! Дякуємо вам за вашу турботу!

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)