''Матері, що народжують героїв''

Дата: 11.05.2024 11:53

12 травня в Україні відзначається День матері. Це одне з самих зворушливих свят, тому що кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ – образ своєї мами, яка все зрозуміє, простить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити незважаючи ні на що.

Напередодні Дня матері в Слов'яносербській бібліотеці та Будинку культури відбулася зустріч з матерями наших захисників. Працівники культури підготували тематичну виставку та провели годину спілкування ''Матері, що народжують героїв''. День  матері  обпалений війною.  Це  день зі сльозами і день, що дає нам надію! Бути мамою під час війни – це відвага, ніжність та любов.

Бути мамою на війні – це думати лише про безпеку для дітей. Це надзвичайна відповідальність та сила духу. Мами  –  ви герої! Мами, сил вам і здоров’я! Бажаємо  кожній матері – дочекатись, пригорнути, поцілувати ваших синочків. Дякуємо  усім Матерям за наших прекрасних та найсильніших воїнів! Зі святом вас дорогі Мами!