Велика шана героям!

Дата: 08.05.2024 16:06

Працівники будинку культури провели урочистий захід до Дня пам'яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років за участю секретаря Великоплосківської сільської ради Сергія Шлюшкіна, начальника відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму виконавчого комітету Великоплосківської сільської ради Володимира Ярочкіна, старости    Новосавицького старостинського округу Людмили Орлової. До заходу долучились працівники бібліотеки, вчителі та учні Новосавицької  гімназієї, поклали квіти до меморіалу загиблих Воїнам і вшанували пам'ять хвилиною мовчання.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуУ ці травневі дні бажаємо Вам, Вашим сім'ям міцного здоров'я, щастя, і благополуччя, та віри у славне майбутнє України! Нехай на нашій благословенній землі завжди панує мир, спокій та добро!