Висловлюємо глибоку вдячність за подвиг героям Другої світової війни!

Дата: 08.05.2024 12:48

Сьогодні, 8 травня  в День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років біля Братської могили 40 радянських воїнів, зібрались мешканці громади, щоб віддати шану пам’яті загиблим воїнам.

Фото без описуФото без описуЗахід відбувся за участю Великоплосківського сільського голови Батуріна Івана Максимовича, представників виконавчого комітету Великоплосківської сільської ради, працівників закладів культури, працівників підприємств та організацій, вчителів та учнів Великоплосківського ОЗО ліцею та жителів громади.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять тих, хто загинув в роки Другої світової війни, фронтовиків і ветеранів війни та поклали квіти у пам’ять загиблих воїнів.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Також віддаючи шану нашим землякам, що полягли у нерівній боротьбі під час Другої Світової війни, відбулося покладання квітів до  Пам'ятного знаку - поклонний хрест.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису Фото без опису

Фото без описуНавіки залишаться в пам’яті народній бойові подвиги наших батьків і дідів, які ціною неймовірних зусиль відстояли свою землю, які захистили свій народ від неволі й знищення.

Коментарі:

Ірина
2024-05-08 13:50:00

Слава Захисникам, які боронять Україну від ворога! Вічна пам'ять воїнам, загинувшим захищаючи нашу Батьківщину!