Результати конкурсу "СВІТЛА ПАСХА- СВІТЛИЙ РІК"

Дата: 07.05.2024 16:44

Наші діти взяли участь у ТРЕТЬОМУ ВСЕУКРАЇНСЬКому КОНКУРСІ  ДЕКОРАТИВНО-УЖИТКОВОГО, ПРИКЛАДНОГО ТА ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА "СВІТЛА ПАСХА- СВІТЛИЙ РІК" та взяли 1 місце!

Коломієць Владислава - 1 місце,

Кіріякогло Олександр - 1 місце,

На зображенні може бути: текст ««International Art Center «All Stars» ΤРЕΤΙЙ ВСЕУКРАННСЬКИЙ КОНКУРС ДЕКОРАтивНо-УХИТКОВОГО ужиткового, ТИВно- ПРИКЛАДНОГО ΤΑ ОБРАЗОТВОрЧОГО МИСТЕЦТВА <<СВИТЛА ПАСХА- СВИТЛИЙ PIK" ДИПЛОМ I MicHe Владислава Колом.ець <Зроби сам", гурток гуртокНовосавицького сίльського будинку культурн Великоплоскйвськой сίлЬсьКой ради, с. Новосавнцьке, Роздильнянського р-ну., Одесъкой облси «<Пасхальна тарілка» CR1eT --СНАγА сретии КТАЬи ХЕРСОН. 2024 pik Серв.осолодки сергй засдужений хуриалист хурнаийтУкратии Украйии, засдужений! дич.традного wreyenair.crpurorowu ддного мистецтвл» краТии- Apeuiparopintenles»

На зображенні може бути: 1 особа, кекс та текст

На зображенні може бути: текст ««<International Art Center «<All Stars» ТРΕΤΙЙ ВСЕУКРАННСЬКИЙ КОНКУРС декоративно- ДЕКОРативно-ужИТКоВОГо, ужиткового, ПРИКЛАДНОГО ΤΑ ОБРАЗОТВОрЧОГО МИСТЕЦТВА <<СВИТЛА ПАСХА- СВИТЛИЙ PIK>> ДИПЛОМ I MicHe Олександр Кίрίякогло <Зроби CaM)»>, гурток Новосавицького сίського будиику культурн Великоплосквськой сίсьКοй ради, с. Новосавнцьке, Роздильнянського p-Hy., Одеськой области <<Великоднйй кошик» CCICY «СНЕТ I КЕРСОН, 2024 pik Серй.осолодкин заелужений xypHanict крагии, даслуксний ечсстрадного мистситна: Укратин» Арт-лирсктор unstop/ntetion/ArCcec.»

На зображенні може бути: 1 особа