Свято Великодня

Дата: 02.05.2024 12:09

#Великдень. #Народні_традиції

Вся Україна в урочистому передчутті Великодня – величного Воскресіння Ісуса Христа.

☘️Воскресіння Христове – це свято, яке споконвіку символізувало перемогу над силами темряви і зла, уособлювало примирення і прощення. Воно нагадує нам про любов і милосердя, страждання і біль, одвічні людські цінності. Це великий дарунок Господньої любові.

✅ Великоднім святам завжди передують великі приготування і багато праці: прибирання в оселях, шиття та вишивання нового одягу, фарбування та розпис яєць, випікання смачної паски та приготування святкової їжі. А ще – оздоблення своїх домівок великодніми сувенірами.

📌Підготувалися до Великодня і наш заклад культури спільно з бібліотекою. Оформлено виставку з дитячих малюнків і поробок «Писанковий дивограй». Провели Великодній перфоманс " Дерево бажань", який символізував нашу віру в те, що у ці дні, Господь оберігає і захищає нашу рідну Україну, наші рідні міста, життя кожного українця. Провели майстер клас з фарбування писанок.

Щиро вітаємо всіх із наступаючим святом Великодня!!!

Бажаємо добра, миру та злагоди в кожному домі!!!!

Все буде Україна🇺🇦🇺🇦🇺🇦