Запрошуємо долучитись до участі у засіданні з представниками центру зайнятості!

Дата: 19.02.2024 11:50

20 лютого 2024 року о 10:00 до Великоплосківської сілської ради завітають представники Великомихайлівського відділу Роздільнянської філії Одеського обласного центру зайнятості. Під час зустрічі будуть обговорюватися важливі питання порядку денного, а саме:

1.Професійне навчання на базі Державного навчального закладу «Одеський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості».

2.Ваучер на навчання.

3.Мікрогрант на започаткування або розвиток власної справи в рамках державної програми «Власна справа».

4.Гранти для ветеранів війни та їх подружжя.

5.Компенсаційні виплати для роботодавців.

Запрошуємо до участі у засіданні всіх бажаючих, включаючи: підприємців та осіб, які планують започаткувати власний бізнес, ветеранів війни та членів їх сімей, роботодавців та осіб, зацікавлених у компенсаційних виплатах та молодь, яка шукає можливості для розвитку своїх професійних навичок та кар'єрного зростання.

Це унікальна можливість дізнатися більше про державні програми підтримки, отримати важливу інформацію про доступні ресурси для розвитку власної справи та професійного зростання. Не упустіть шанс взяти участь у обговоренні важливих ініціатив та програм.