Розпочата робота з Агенцією регіонального розвитку Одеської області.

Дата: 19.02.2024 08:03

16 лютого в Агенції регіонального розвитку Одеської області відбулась зустріч з представниками Великоплосківської громади Одеської області.

На зустрічі було обговорено низьку важливих питань, а саме:

📌стратегічне планування,

📌грантові можливості,

📌спроможність громади,

📌соціальні питання,

📌інструменти для розвитку громади,

📌кроки майбутньої співпраці з Агенцією та можливість реалізації спільних проєктів, які сприятимуть зростанню економіки та інвестиційної привабливості Одеського регіону.

Нагадаємо, що основна місія Агенції полягає у забезпеченні сталого соціально-економічного розвитку громад Одеського регіону, створенні сприятливих умов для активізації інвестиційної, експортної та підприємницької діяльності.

✔️Як зазначила керівник офісу по роботі з громадами АРР Олена Іванова, зараз перед кожною громадою стоїть велика відповідальність і кожний крок повинен бути ретельно взваженим. Необхідно використовувати всі можливості і інструменти. Об'єднання зусиль - запорука відновлення і розвитку.

Сподіваємось на плідну та результативну співпрацю!