Апаратна нарада

Дата: 25.12.2023 10:08

25 грудня 2023 року під головуванням сільського голови Івана Максимовича Батуріна була проведена апаратна нарада з керівниками виконавчого комітету, керівниками комунальних підприємств та старостами старостинських округів (дистанційно) Великоплосківської сільської ради.

На нараді було обговорено проблеми, що виникають на території громади та шляхи їх вирішення. У першу чергу розглянули питання щодо пожеж на території громади.

Була обговорена діяльність фінансового відділу та огляд дій, які проводились відділом на минулому тижні.

Проаналізовані ключові проблеми та потреби КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Великоплосківської сільської ради», які вимагають уваги та вдосконалення.

Визначено плани та роботу відділу соціального захисту населення щодо надання субсидій.

Також у рамках наради було обговорено результати заходів культурного та  спортивного характеру.

Кожна нарада дозволяє визначити нові напрямки роботи апарату сільської ради для покращення якості життя мешканців та розвитку нашої громади.