Засідання комісії з питань захисту прав дітей Великоплосківської сільської ради

Дата: 09.11.2023 16:28

Фото без опису09.11.2023 року в адмінприміщенні Новосавицького старостинського округу відбулося чергове засідання Комісії з питань захисту прав дитини Великоплосківської сільської ради за участю представників органу місцевого самоврядування, Великоплосківського сільського голови, служби у справах дітей, директора Новосавицької гімназії, старости Новосавицького старостинського округу, начальника відділу сім’ї, молоді та соціального захисту населення та інспектора Великоплосківської сільської ради.

В ході засідання були розглянуті питання стосовно неналежного виконання батьківських обов’язків опікуна по відношенню до його підопічних, зняття опіки з опікуна, призначення іншого опікуна для малолітньої дитини – сироти, надання повної цивільної дієздатності неповнолітній дитині – сироті у зв’язку з народженням нею дитини. Також розглянуто питання про тимчасове влаштування неповнолітньої дитини-сироти з новонародженою дитиною в БО БФ «Стежка додому», у зв’язку з неналежними умовами проживання, для отриманням молодою матір’ю навичок з виховання новонародженої дитини та пристосування до повноцінного дорослого життя. Комісією проведено профілактичну бесіду, надано рекомендації опікуну та неповнолітній особі, прийняті відповідні рішення про надання супроводу цих сімей та проведення періодичного контролю за виконанням опікунських обов'язків. Рішення прийняті комісією будуть розглянуті на черговому засіданні виконавчого комітету Великоплосківської сільської ради.