Підприємцям та власникам ФОП Великоплосківської громади

Дата: 24.10.2023 11:11

Відповідно до пункту 1.3 спільного наказу голови (начальника)                  Одеської обласної військової (державної) адміністрації, командувача                                  оперативно-стратегічного угрупування військ «Одеса» від 27 лютого 2023 року №2 «Про деякі питання регулювання торгівлі сильнодіючими хімічними і отруйними речовинами, а також деякими алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі, в умовах правового режиму воєнного стану в Одеській області», листа командувача оперативно-стратегічного угруповання військ «Одеса» 04.10.2023 за №1/2011, щодо зростання кількості правопорушень, вчинених військовослужбовцями у стані алкогольного сп’яніння. За наявною інформацією, останнім часом зросла кількість випадків продажу військовослужбовцям спиртних напоїв, зокрема у нічний час доби, що тягне за собою збільшення кількості правопорушень, вчинених військовими у стані алкогольного сп’яніння, дорожньо-транспортних подій за їх участю.

Згідно з пунктом 1.3 спільного наказу голови (начальника) Одеської обласної військової (державної) адміністрації, командувача оперативно-стратегічного угрупування військ «Одеса» від 27 лютого 2023 року № 2 «Про деякі питання регулювання торгівлі сильнодіючими хімічними і отруйними речовинами, а також деякими алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі, в умовах правового режиму воєнного стану в Одеській області» (далі – Наказ) заборонено до завершення дії воєнного стану в установленому порядку продаж алкогольних напоїв та речовин, вироблених на спиртовій основі військовослужбовцям Збройних сил України, Національної гвардії України, а також іншим, утвореним відповідно до законів України військовим формуванням, правоохоронним органам, органам спеціального призначення з правоохоронними функціями, особам, що виконують функції із забезпечення безпеки і оборони України або особам, що мають зовнішні ознаки належності до цих формувань.

З метою забезпечення належним чином стану військової дисципліни у військових частинах (підрозділах), закладах, установах та організаціях Збройних сил України, попередження здійснення правопорушень, вчинених військовослужбовцями у стані алкогольного сп’яніння, Великоплосківська сільська рада попереджає про невідкладне виконання пункту 1.3 спільного наказу голови (начальника) Одеської обласної військової (державної) адміністрації, командувача оперативно-стратегічного угрупування військ «Одеса» від 27 лютого 2023 року № 2 «Про деякі питання регулювання торгівлі сильнодіючими хімічними і отруйними речовинами, а також деякими алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі, в умовах правового режиму воєнного стану в Одеській області», а саме ЗАБОРОНУ продажу до завершення дії воєнного стану в установленому порядку продаж алкогольних напоїв та речовин, вироблених на спиртовій основі військовослужбовцям Збройних сил України, Національної гвардії України, а також іншим, утвореним відповідно до законів України військовим формуванням, правоохоронним органам, органам спеціального призначення з правоохоронними функціями, особам, що виконують функції із забезпечення безпеки і оборони України або особам, що мають зовнішні ознаки належності до цих формувань на території сільської ради.