Вічна шана Воїну-Захиснику

Дата: 08.10.2023 09:16
Кількість переглядів: 1994

Шановна громадо!

На превеликий жаль ми отримали офіційне підтвердження, що наша громада втратила ще одного свого сина – Героя…

Солдат ГРИЦУК Сергій Михайлович, 25 липня 1986 року народження, відданий Військовій присязі на вірність українському народу, мужньо виконавши військовий обов'язок, в бою за Україну, її свободу і незалежність, внаслідок використання безпілотних апаратів та скиду з них вибухових пристроїв противником 5 жовтня 2023 року загинув на полі бою в районі населеного пункту Вербове Запорізької області.

Кожна звістка про загибель наших Воїнів - це пекучий біль, роз'ятрені душі й всепоглинаюча ненависть до ворога.

У ці важкі хвилини жителі нашої громади схиляють голови у глибокій скорботі. Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким Захисника, розділяємо біль Вашої втрати.

Вічна слава і шана Герою, Воїну-Захиснику України Сергію ГРИЦУКУ!

Про день, коли зустрічатимемо Воїна, який востаннє повернеться додому НА ЩИТІ, повідомимо додатково.

Слідкуйте за оновленням інформації на нашій сторінці!

Великоплосківський сільський голова                                                                        Іван БАТУРІН