З Днем захисників та захисниць України! Низький вам уклін та подяка!

Дата: 01.10.2023 08:00

День захисників та захисниць став визначним для кожного українця.

Це свято, коли ми вітаємо воїнів, які нині тримають оборону Батьківщини, а також усі разом схиляємо голови перед полеглими в різні часи на полі битви у боротьбі за Україну та її майбутнє – нашими ангелами-охоронцями рідної української землі і неба!

Сьогодні, коли наша держава переживає складні й драматичні часи, стійкість нашого народу додає нам впевненості та віри у те, що незважаючи на всі труднощі й виклики Україна є сильною й могутньою державою. На боротьбу з ворогом пліч-о-пліч із професійними військовими стали мільйони українських громадян. Мужність, стійкість та героїзм українців вражають увесь світ.

Віримо у нашу перемогу! Перемога буде за нами!

З нагоди свята від усієї душі бажаю захисникам та захисницям, їх сім’ям міцного здоров’я, мирного неба над головою, невичерпної витримки та сил, незгасного оптимізму, великих успіхів у всіх добрих справах на благо нашої країни!

Слава захисникам і захисницям України!

Великоплосківський сільський голова
Іван БАТУРІН