Реєстрація декларації безпеки об’єкта підвищеної небезпеки*

Дата: 28.09.2023 08:18

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ НЕОБХІДНИХ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ПОСЛУГИ:

1.Повідомлення про результати ідентифікації об’єкта підвищеної небезпеки

Умови і випадки надання

Повідомлення за формою ОПН-1 заповнюється суб’єктом господарювання і подається ним або надсилається листом чи електронною поштою за місцем розташування об’єкта (об’єктів) до адміністратора центру надання адміністративних послуг або ДСНС чи її територіальних органів.

У разі надання суб’єктами господарювання неповної або неточної інформації про результати ідентифікації, визначеної постановою Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2022 р. № 1030, ДСНС або її територіальний орган повертає її суб’єкту господарювання в той самий спосіб, в який було подано повідомлення, для доопрацювання.

Повідомлення суб’єкта господарювання з відміткою про дату і номер реєстрації об’єкта у Державному реєстрі (Журналі обліку) об'єктів підвищеної небезпеки надається особисто, листом або електронною поштою.