Видача довідки про те, що батькам за місцем реєстрації не видавалось посвідчення батьків багатодітної родини

Дата: 28.09.2023 08:19

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ НЕОБХІДНИХ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ПОСЛУГИ:

1.Заява

2.Копія паспорта громадянина України (з пред’явленням оригіналу)

Умови і випадки надання

Посвідчення батьків та дитини з багатодітної сім’ї видаються структурними підрозділами районних, районних у мм. Києві та Севастополі держадміністрацій, виконавчими органами міських, районних у містах (у разі їх утворення) рад одному з батьків відповідно до місця реєстрації після подання, зокрема, довідки структурного підрозділу районної, районної в мм. Києві та Севастополі держадміністрації, виконавчого органу міської, районної у місті (у разі її утворення) ради про те, що батькам за місцем реєстрації посвідчення не видавалися (у разі, коли зареєстроване місце проживання батьків різне).