Призначення державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю

Дата: 21.09.2023 18:28

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ НЕОБХІДНИХ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ПОСЛУГ:

1. Заява за формою

Заява за формою. Скачати

2.Декларація про доходи та майно (заповнюється на підставі довідок про доходи кожного члена сім’ї) за останні шість календарних місяців або два квартали, що передують місяцю звернення за призначенням допомоги, за формою, затвердженою наказом Мінсоцполітики (у разі потреби)

3.Копія рішення суду про визнання особи недієздатною (для недієздатної особи)

4.Копія рішення про призначення опікуна (для недієздатної особи, якій призначено опікуна)

5.Копія документа, що підтверджує повноваження представника закладу, який виконує функції опікуна над особою (для недієздатної особи, опікуна якій не призначено

6.Копія довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, посвідчення біженця або посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту, посвідки на постійне проживання або посвідки на тимчасове проживання (у разі потреби)

7.Копія довідки про реєстрацію місця проживання