Встановлення статусу, видача посвідчень батькам багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї

Дата: 20.09.2023 15:50

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ НЕООБХІДНИХ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ПОСЛУГИ:

1. Заява батька або матері про видачу посвідчень встановленого зразка; адміністративної послуги, а також вимоги до них
2. Копії свідоцтв про народження дітей;
3. Копії сторінок паспорта громадянина України батька та матері з даними про прізвище, ім’я, по батькові, дату його видачі і місце реєстрації;
4. Фотокартки (батьків та дітей старше 6 років) розміром 30х40 міліметрів по 1шт.;
5. Копія свідоцтва про шлюб (крім батька або матері, які виховують дітей самостійно)
6. Довідка про те, що за місцем реєстрації батька або матері посвідчення не видавалось (у разі реєстрації батьків за різним місцем проживання).
7. Довідка із загальноосвітнього, професійно-технічного,вищого навчального закладу (для дітей, які навчаються за денною формою навчання);
8. Довідки про реєстрацію місця проживання або перебування особи під час навчання (для осіб від 18 до 23 років, які навчаються за денною формою).
9. Копії документів, що підтверджують зміну прізвища батька/матері у разі повторного шлюбу чи інших причин, якщо такі зміни відбулися.
10. У разі народження або навчання дитини за межами України
– копій свідоцтва про народження дитини та довідки з навчального закладу з перекладом на українську мову, вірність якого засвідчена нотаріусом. У разі коли нотаріус не володіє відповідною мовою, переклад документів може бути зроблено перекладачем, справжність підпису якого засвідчує нотаріус.
11. У разі переміщення багатодітної сім’ї із тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції чи населеного пункту, розташованого на лінії зіткнення, до іншої адміністративно- територіальної одиниці – копія довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.
12. У разі досягнення дитиною 14 – річного віку в посвідчення вклеюється нова фотокартка.

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА: