Призначення державної допомоги на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування

Дата: 21.09.2023 18:54

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ НЕОБХІДНИЙ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ПОСЛУГИ:

1.Заява про призначення усіх видів соціальної допомоги, компенсацій та пільг, затверджена наказом Міністерства соціальної політики України від 21.04.2015 № 441 (при пред’явленні паспорта або іншого документа, що посвідчує особу);

Скачати: Заява про призначення усіх видів соц.допомоги

2.Копія рішення органу опіки та піклування або суду про встановлення опіки чи піклування над дитиною-сиротою або дитиною, позбавленою батьківського піклування

3.Копія свідоцтва про народження дитини (за необхідністю)

4.Довідка про реєстрацію місця проживання опікуна (піклувальника) та дитини (для дітей, над якими встановлено опіку чи піклування і які є вихованцями дитячих навчальних закладів, що фінансуються не за рахунок бюджетних коштів (довідка, в якій зазначено статус дитячого навчального закладу та за які кошти він фінансується, а також підтверджено факт перебування в ньому дітей)