Призначення державної соціальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю

Дата: 21.09.2023 18:46

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ НЕОБХІДНИХ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ПОСЛУГИ:

1.Заява про призначення соціальної допомоги особам з інвалідністю

Скачати: Заява про призначення соціальної допомоги особам з інвалідністю

2.Документ, що посвідчує особу заявника

3.Довідка про реєстраційний номер облікової картки платника податків або серія та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті)

4.Свідоцтва про народження дитини з інвалідністю (оригінал та копія)

5.Довідка з місця навчання із зазначенням перебування (не перебування) на повному державному утриманні

6.Копія рішення суду про усиновлення дитини

7.Довідка про місце проживання особи з інвалідністю з дитинства і дитини з інвалідністю чи копія паспорта особи з інвалідністю з дитинства або дитини з інвалідністю з відомостями про місце проживання

8.Довідка про місце проживання законного представника, піклувальника, який подав заяву, чи копія паспорта з відомостями про місце проживання

9.Копія посвідки на постійне або тимчасове проживання (для іноземців та осіб без громадянства)

10.Копія рішення про встановлення опіки (піклування) та призначення дитині з інвалідністю опікуна (піклувальника) (якщо із заявою звертається опікун або піклувальник)

11.Копія рішення суду про призначення опікуна особі з інвалідністю з дитинства або копія документа, що підтверджує повноваження представника закладу (органу опіки та піклування), який виконує функції опікуна (якщо із заявою звертається опікун або піклувальник)

12.Копія рішення суду про визнання особи з інвалідністю з дитинства недієздатною (якщо із заявою звертається опікун або піклувальник)