Видача направлення в дошкільні навчальні заклади (групи) компенсуючого типу

Дата: 20.09.2023 14:27

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ НЕОБХІДНИХ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ПОСЛУГИ:

1.Заява батьків або осіб, які їх замінюють

2.Копія свідоцтва про народження дитини

3.Копія паспорта одного з батьків або особи, яка їх замінює

4.Довіреність (якщо заяву подає представник батьків дитини)

5.Висновок психолого-медико-педагогічної комісії або лікувально-профілактичного закладу чи тубдиспансера

Умови і випадки надання:

Дошкільні навчальні заклади компенсуючого типу (спеціальні та санаторні) створюються для дітей, які потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку, тривалого лікування та реабілітації.

До дошкільних навчальних закладів (груп) компенсуючого типу направляють дітей за згодою батьків, або осіб, які їх замінюють, та встановлюють граничний термін їх перебування місцеві органи управління освітою з урахуванням висновку психолого-медико-педагогічних консультацій.

Прийом дітей до дошкільного навчального закладу (групи) компенсуючого типу здійснюється керівником закладу протягом календарного року на підставі, зокрема, направлення місцевого органу управління освітою.