Надання направлення дітей на оздоровлення та відпочинок до державних підприємств "Міжнародний дитячий центр "Артек" і "Український дитячий центр "Молода гвардія"

Дата: 20.09.2023 14:11

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ НЕОБХІДНИЙ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ПОСЛУГИ:

1.Копія документа, що посвідчує особу

2.Копія довідки про призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям (для дітей із малозабезпечених сімей)

3.Копія документа, що підтверджує належність дитини до певної категорії (для дітей з інвалідністю, здатних до самообслуговування; дітей, одному з батьків яких встановлено інвалідність I або II групи; дітей, які постраждали внаслідок стихійного лиха, техногенних аварій, катастроф; дітей, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи; дітей, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві; дітей, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичних операцій; дітей, які проживають у населених пунктах, розташованих на лінії зіткнення; дітей, взятих на облік службами у справах дітей як таких, що перебувають у складних життєвих обставинах

4.Копія посвідчення дитини з багатодітної сім'ї або довідка про склад сім'ї (для дітей із багатодітних сімей)

5.Копія розпорядження про створення дитячого будинку сімейного типу або прийомної сім' ї (для рідних дітей батьків-вихователів або прийомних батьків, які проживають в одному дитячому будинку сімейного типу або в одній прийомній сім'ї)

6.Копія свідоцтва про народження дитини, батька / матір якої внесено до списку осіб, смерть яких пов'язана з участю в масових акціях громадянського протесту, що відбулися у період з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року (для дітей, один з батьків яких загинув під час масових акцій громадянського протесту)