Внесення до Реєстру будівельної діяльності інформації, зазначеної у повідомленні про зміну даних у поданому повідомленні про початок виконання будівельних робіт щодо об’єктів, будівництво яких здійснюється на підставі будівельного паспорта

Дата: 20.09.2023 11:38

(зміна відомостей про початок виконання будівельних робіт/виправлення технічної помилки)

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ НЕОБХІДНИХ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ПОСЛУГИ:

1.Заява

2.Повідомлення про зміну даних у повідомленні про початок виконання будівельних робіт щодо об’єктів, будівництво яких здійснюється на підставі будівельного паспорта

Умови і випадки надання

Повідомлення про зміну даних у повідомленні про початок виконання будівельних робіт щодо об’єктів, будівництво яких здійснюється на підставі будівельного паспорта подається замовником (його уповноваженою особою) до відповідного органу державного архітектурно-будівельного контролю через центр надання адміністративних послуг або через електронний кабінет шляхом подання засобами програмного забезпечення Єдиного державного веб-порталу електронних послуг або заповнюється та надсилається рекомендованим листом з описом вкладення до центру надання адміністративних послуг.

Заява про зміну даних у повідомленні про початок виконання будівельних робіт подається за встановленою формою https://zakon.rada.gov.ua/laws/file/text/63/f351247n611.doc .

Повідомлення про зміну даних у повідомленні про початок виконання будівельних робіт оформлюється за встановленою формою https://zakon.rada.gov.ua/laws/file/text/72/f351247n635.doc

Орган державного архітектурно-будівельного контролю забезпечує внесення інформації, зазначеної у повідомленні про зміну даних у повідомленні про початок виконання будівельних робіт, до реєстру.