Внесення до Реєстру будівельної діяльності інформації, зазначеної у заяві про припинення права, набутого на підставі повідомлення про початок виконання будівельних робіт на об’єктах з незначними наслідками (СС1)

Дата: 20.09.2023 11:37

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ НЕОБХІДНИХ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ПОСЛУГИ:

1.Заява про скасування повідомлення про початок виконання будівельних робіт

Умови і випадки надання

Право на початок виконання будівельних робіт, набуте на підставі поданого повідомлення, може бути скасовано відповідним органом державного архітектурно-будівельного контролю у разі подання замовником будівництва заяви про скасування повідомлення про початок виконання будівельних робіт.

Орган державного архітектурно-будівельного контролю скасовує право на початок виконання будівельних робіт, набуте на підставі поданого повідомлення, шляхом видачі відповідного розпорядчого акта.

Можливість подання заяви про скасування повідомлення про початок виконання будівельних робіт також буде реалізована на Порталі Дія.