Внесення змін до містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на території зони відчуження та зони безумовного (обов’язкового) відселення

Дата: 20.09.2023 11:30

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ НЕОБХІДНИХ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ПОСЛУГИ:

1.Заява про внесення змін до містобудівних умов та обмежень

2.Викопіювання з топографо-геодезичного плану М 1:2000

3.снуючі містобудувні умови і обмеження для проектування обєкта будівництва

4.Копія документа, що посвідчує право власності чи користування земельною ділянкою, або копія договору суперфіцію - у разі, якщо речове право на земельну ділянку не зареєстроване в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно (крім випадків,зазначених у частині 4 статті 34 Закону України "Про регулювання містобудівно діяльності"

5.Копія документа, що посвідчує право власності на обєкт нерухомого майна, розташований на земельній ділянці - у разі, якщо право власності на обєкт нерухомого майна не зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно або згода його власника, засвідчена в установленому законодавством порядку ( у разі здійснення реконструкції або реставрації)

Умови і випадки надання:

Внесення змін до містобудівних умов та обмежень може здійснювати орган, що їх надав, за заявою замовника або за рішенням суду.

Письмова заява та документи, що додаються до неї, подаються  особисто заявником, уповноваженим представником або надсилаються поштою.